מדיניות ביטולים

בבוקי, אנו מאמינים בשקיפות ובגישה הוגנת ללקוחותינו. לכן, אנו מציעים מדיניות ביטולים פשוטה וברורה המאפשרת לכם לנהל את המנוי שלכם בקלות ולהפיק ממנו את המירב.

מסלולי מנוי

  • מסלול חודשי: 47 ש”ח לחודש.
  • מסלול שנתי: 4.90 ש”ח לחודש הראשון (ניסיון), לאחריו מתחדש בעלות של 324 ש”ח לשנה, אלא אם כן תבטלו את המנוי במהלך החודש הראשון, אז המנוי לא יתחדש בעלות השנתית.

חידוש מנוי

המנוי מתחדש באופן אוטומטי כל עוד לא ביטלתם אותו. באפשרותכם לבטל את המנוי שלכם בכל עת, והוא לא יתחדש יותר.

תהליך הביטול

באפשרותכם לבטל את המנוי שלכם בקלות ובכל עת דרך דף החשבון שלכם באתר. לאחר הביטול, חידוש המנוי יבוטל, המנוי יישאר פעיל עד לסיום התקופה ששולמה, והוא לא יתחדש לאחר מכן. לחצו כאן למעבר לעמוד ביטול המנוי.

החזרים כספיים

בהתאם לחוק, מכיוון שלמנויים יש גישה מיידית לתוכן הדיגיטלי, איננו מחויבים לספק החזרים כספיים. עם זאת, כדי לשמור על שביעות רצון גבוהה של לקוחותינו ולהדגים את מחויבותנו לכנות ולשקיפות, אנו בוחרים להציע החזר כספי יחסי, באופן הוגן לכל הצדדים, למנויים במסלול השנתי, לפי הפירוט הבא:

מנויים במסלול החודשי: לאחר הביטול, חידוש המנוי יבוטל, המנוי ישאר פעיל עד לסיום החודש ששולם ולא יתחדש לאחר מכן. אין החזר כספי על דמי מנוי במסלול החודשי.

מנויים במסלול השנתי במהלך החודש הראשון: לאחר הביטול, חידוש המנוי יבוטל, המנוי ישאר פעיל עד לסיום החודש ששולם ולא יתחדש בעלות השנתית. סך התשלום שלכם יסתכם ב-4.90 ש”ח ששילמתם על חודש הניסיון, ולא יהיו תשלומים נוספים. אין החזר כספי על עלות חודש הניסיון.

מנויים במסלול השנתי שלאחר החודש הראשון: לאחר הביטול, חידוש המנוי יבוטל, המנוי ישאר פעיל עד לסיום השנה ששולמה ולא יתחדש לאחר מכן. במידה ותרצו לבטל את המנוי לאלתר ולבקש החזר כספי יחסי, באפשרותכם להגיש בקשה לזיכוי כספי על מנת שצוות האתר יבחן את הבקשה ויחשב את זכאותכם להחזר בהתאם לתקופת הזמן שבה המנוי שלכם היה פעיל.

הגשת בקשה לזיכוי כספי

במידה ורכשתם מנוי במסלול השנתי, המנוי שלכם נשאר פעיל מעבר לחודש הניסיון הראשון ונכנס לתקופת העלות השנתית המלאה שעלותה 324 ש”ח, ותרצו לבטל את המנוי לאלתר, יתכן שמגיע לכם החזר כספי יחסי לתקופת הזמן שבו המנוי שלכם היה פעיל. הזכאות להחזר כספי תחושב לפי הסכום הכולל ששילמתם, בהפחתת דמי מנוי חודשי עבור כל חודש בו המנוי שלכם היה פעיל, וכן בהפחתת 10 ש”ח דמי טיפול וסליקת אשראי. מדובר בזיכוי כספי יחסי והוגן, בהתאם לתקופת הזמן בו המנוי היה פעיל, ובהתאם לעלות מנוי חודשי סטנדרטי.

להגשת בקשה לביטול לאלתר וקבלת זיכוי כספי יחסי, עליכם תחילה לבטל את חידוש המנוי דרך עמוד החשבון שלכם באתר. לאחר ביטול המנוי, עליכם לשלוח בקשה להחזר כספי דרך טופס יצירת הקשר בעמוד יצירת הקשר. לאחר ביטול המנוי שלכם ושליחת הבקשה, צוות האתר יבחן את זכאותכם לפי תקופת הזמן שעברה מעת רכישת המנוי עד לשליחת הבקשה, ובמידה ותמצאו זכאים, זיכוי כספי ישלח לכרטיס האשראי שלכם.

הערות

  • טיפול בבקשה להחזר כספי עלול לקחת עד 7 ימי עסקים, אך אנו עושים את מירב המאמצים לטפל בבקשות באופן מהיר יותר.
  • מרגע אישור בקשה להחזר כספי ושליחת הזיכוי לכרטיס האשראי, עלולים לעבור עד 14 ימי עסקים עד שהזיכוי יופיע בכרטיסכם. תקופת ההמתנה עלולה להשתנות בהתאם לחברה ולסוג האשראי שלכם.
  • אנו מחוייבים לספק חוויה הוגנת ושקופה לכלל לקוחותינו. במידה ויש לכם שאלות או צורך בהבהרות, אנא פנו אלינו דרך טופס יצירת הקשר (לחצו כאן למעבר לטופס), ונשיב לכם בהקדם.
  • על ידי הרשמה לאתר ורכישת מנוי, אתם מאשרים את הסכמתכם לתנאים ולהגבלות של מדיניות הביטולים ולתנאי השימוש באתר.
  • אם מדיניות הביטולים אינה ברורה לכם, או אם יש לכם שאלות נוספות, אנא פנו אלינו טרם רכישת המנוי לקבלת הבהרות והבנה מלאה של המדיניות.

לחצו כאן לחזרה לדף הבית.